Fińska firma Teknos oferuje szeroką gamę farb do stosowania zarówno wewnątrz i jak na zewnątrz pomieszczeń, a także produkty specjalne, przeznaczone dla profesjonalnych malarzy i indywidualnych odbiorców.
Oferta fińskiej firmy Teknos zawiera również przemysłowe farby antykorozyjne.  www.teknos.pl

Tikkurila jest jednym z najbardziej renomowanych producentów farb na swiecie. Była prekursorem systemu tinting i do dzis utrzymuje pozycje lidera. Wytycza nowe kierunki rozwoju i standrady jakości, które dla wielu firm są wzorem do naśladowania. Stosując specjalistyczne farby marki Tikkurila, swobodnie dobierzecie Państwo odpowiedni kolor do wszystkich malowanych powierzchni. Poza tym szeroki wybór produktów, pozwoli także zastosować odpowiedni produkt na każdą malowaną powierzchnie. Posiadamy w sprzedaży farby, tynki, lakiery i impregnaty do malowania m.in. takich powierzchni jak: drewno, laminaty, ściany, podłogi, elewacje, dachy, zabytki, szkło, PCV.

 

Kolekcja Orac Decor łączy piękno i elegancję z perfekcją nowoczesnej technologii. Wnowej kolekcji znajdziecie Państwo klasyczne wzory zaczerpnięte z historii oraz nowe, zaprojektowane przez Orac. Zastosowanie wykończeń z kolekcji Orac Decor upiększy pomieszczenia nowe, odnowione, wyremontowane oraz zapewni trwały i estetyczny wygląd. Profile Orac Decor produkowane są z najwyższej jakości polimeru. Jest to materiał niepalny, lekki i łatwy w montażu. Mogą być stosowane zamiast profili z lekkiego drewna i malowane farbami.Strona producenta: www.oracdecor.pl

NMC to szeroki wybór w montażu sztukateri, rozet, gzymsów, kolumn i pilastrów pomocnych w indywidualizacji wystroju wnętrz i elewacji.
Profesjonalny wybór produktów z poliuretanu spełniających najsurowsze standardy jakościowe. Strona producenta: www.nmc.be

Malta Kolory oferuje duży asortyment produktów do dekoracji wnętrz. Wysokiej jakości farby (veluttato,maskarada,scarabeo), tynki akrylowe i wapienne oraz szeroki wybór stiuków (pastello, romano, marblestone, pepesale, marmoreus, trawertyn).

Produkty dekoracyjne z Włoch, które służą do wykonywania klasycznych dekoracji florenckich, ściennych efektów opalizujących i perłowych, dekoracji matowych i metalicznych.

Kanadyjskie materiały, dzięki którym kreować można oryginalne efekty dekoracyjne: ciosany kamień, piaskowiec karoliński, stiuk, efekt skóry, kuta miedź, mosiądz, efekty metaliczne, przecierki, spękania i wiele innych.

Sztukateria MARDOM DECOR to bardzo interesująca propozycja dla wszystkich, którzy chcą uzyskać wspaniały i unikalny klimat pomieszczeń mieszkalnych. Oferta nasza to bardzo szeroki wybór łatwych w montażu elementów wykończeniowych do ozdabiania pomieszczeń (ścian, sufitów, drzwi, mebli). Bogata gama produktów pozwala nadać niepowtarzalny charakter zarówno nowoczesnym, jak i stylizowanym na zabytkowe wnętrzom.

Doskonalej jakosci profesjonalne narzędzia dla malarzy.

Omexco jest belgijskim producentem ekskluzywnych tapet i okładzin ściennych z przeznaczeniem do hoteli, rezydencji i obiektów użyteczności publicznej.
Produkty prezentują niepowtarzalne walory estetyczne oraz znakomitą trwałość.Copyright © 2009 by Dompol
Design & CMS: GALINDIA